Instruktor

Interesujesz się bronią palną? Chcesz nauczyć się strzelać? A może chcesz sprawić prezent komuś, kto chciałby postrzelać?

To trafiłeś/łaś w dziesiątkę 🙂

Jestem instruktorem strzelectwa sportowego i chętnie nauczę Ciebie, Twoich bliskich lub znajomych podstaw obchodzenia się z bronią, prawidłowej postawy oraz celnego strzelania 🙂

Dlaczego ja?

Jestem emerytowanym żołnierzem zawodowym, od 2006 roku interesuję się oraz mam do czynienia z bronią palną przeznaczoną zarówno dla wojska jak i na rynek cywilny, a także posiadam pozwolenie na broń prywatną. Pozyskiwałem wiedzę w różnych jednostkach wojskowych oraz poligonach, a dodatkowo jestem też pedagogiem. Ukończyłem studia na kierunku edukacja obronna i bezpieczeństwo publiczne. Posiadana przeze mnie wiedza i doświadczenie pozwala mi prowadzić zajęcia w sposób jasny i klarowny, a przede wszystkim bezstresowy i bezpieczny. Posiadam uprawnienia instruktorskie oraz prowadzącego strzelanie wydane przez Zarząd Główny Ligi Obrony Kraju w kategoriach broni:

A – pneumatycznej
B – palnej bocznego zapłonu
C – palnej centralnego zapłonu
D – maszynowej (pistolet)
E – samoczynnej
F – gładkolufowej (powtarzalnej)
G – gładkolufowej
H – czarnoprochowej

Istnieje również możliwość zorganizowania różnego rodzaju eventów od wieczorów panieńskich/kawalerskich po firmowe integracje, moja działalność instruktorska posiada odpowiednie wpisy w CEIDG uprawniające do wystawienia faktur VAT 23%.

Posiadane przeze mnie uprawnienia pozwalają na organizację zajęć szkoleniowych lub rekreacyjnych na każdej legalnie prowadzonej strzelnicy w Polsce.

Rozmowa jest najważniejsza, dlatego zapraszam do kontaktu 🙂